Szukaj
  • jarecki1010

Garderoba – marzenie każdej kobiety

Kojarzycie ten moment kiedy księżniczka Mia wchodzi do swojej nowej garderoby, przygotowanej w pałacu w Genowii? Bohaterka „Pamiętnika księżniczki” jest nią zachwycona! Nic dziwnego. Piękne gablotki, efektowne


oświetlenie i szuflady idealnie dopasowane do zawartości.

Wiele dziewczynek oraz dorosłych kobiet marzy o swojej wyjątkowej garderobie. Nie musi być to osobny pokój, może być to na przykład wydzielona część sypialni czy innego pomieszczenia. Nasza stolarnia zaproponuje Ci idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Nawet z małej powierzchni można zrobić funkcjonalną garderobę, także na poddaszu ze skosami.

Garderoba „skrojona na miarę” to przede wszystkim półki, szuflady i drążki. Półki najlepiej dobrać tak by pomieściły

się wszystkie rzeczy. Przydadzą się takie o różnej wysokości. Chodzi o to by posegregować ubrania całej rodziny i stworzyć system łatwego szukania. Kolejną zaletą dobrego miejsca do przechowywania jest zapewnienie długiego życia swoim ubraniom i nie tylko!

Dobrze przechowywany płaszcz czy sweter dłużej Ci posłuży. Dobrze złożony na półce czy powieszony na wieszaku nie odkształci się, ani nie pogniecie. Jeżeli masz do wykorzystania większą powierzchnię możesz w ułożyć w garderobie także sprzęt sportowy taki jak na przykład rolki czy łyżwy.

Złotą zasadą aranżacji tego niezwykle przydatnego miejsca jest zagospodarowanie powierzchni od podłogi po sam sufit! Na samej górze można schować rzadziej używane przedmioty takie jak torby podróżne czy dmuchany materac dla gości.

Wiele kobiet ma swoje bardziej i mniej lubiane zajęcia. Niektóre nie lubią na przykład prasować. Tak jak z różnymi zajęciami najtrudniejszy jest pierwszy krok czyli w przypadku prasowania – rozłożenie deski do prasowania. I tu dajemy Ci kolejny pomysł na rozwiązanie problemu. Mając garderobę możesz mieć cały czas rozłożoną deskę! Wtedy wystarczy wybrać z półki ulubioną bluzkę czy sukienkę, szybko ją wyprasować i ruszać na spotkanie!

Dobrze zorganizowana garderoba sprawi, że zmieści się tam mnóstwo rzeczy, które dotychczas nie miały swojego miejsca i były porozrzucane po całym domu. Z pomocą tego jednego niewielkiego pomieszczenia cały dom będzie zorganizowany i zapanuje w nim spokój i harmonia.

Poczuj się jak bohaterka „Seksu w Wielkim Mieście” Carrie Bradshaw, w którą wcieliła się niesamowita Sarah Jessica Parker i spraw sobie garderobę z prawdziwego zdarzenia!


www.stolarnia-pl.com


#garderoba,#stolarnia,#ubrania, #pomieszczenie, #rzeczy, #przechowywanie, #dom, #powierzchnia, #półki

6 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie