Szukaj
  • jarecki1010

Mały metraż – duże możliwości !

Zostałeś szczęśliwym posiadaczem własnego mieszkania ? Czas zabrać się za jego aranżację. Obecna oferta mebli na rynku jest ogromna, ale co w przypadku, gdy metraż jest sporo ograniczony ? Jak sprawić, by nasze cztery ściany były funkcjonalne, a wystrój sprostał oczekiwaniom ? Jest jedno trafne rozwiązanie – meble na wymiar.


Mała powierzchnia to duże wyzwanie, choć przy odrobinie kreatywności i wyobraźni, można stworzyć wymarzone wnętrze. Z pomocą powinna przyjść nam stolarnia, która dostosuje nasze zamówienie pod indywidulane wytyczne. Pozwoli to nam na wykorzystanie każdej, nawet tej najmniejszej przestrzeni. Aranżacja mieszkania o ograniczonym metrażu wymaga również odpowiedniej kolorystyki, zaleca się wykorzystanie mniej wyrazistych braw – im jaśniejszy kolor mebli i ścian, tym pomieszczenie optycznie robi się większe. Co do cennych wskazówek, dobrym pomysłem są też lustra, które mają takie samo działanie jak delikatna kolorystyka. Małym wnętrzom również sprzyja odpowiednio dobrane oświetlenie. Bardzo ważna jest ekspozycja światła, nie powinno ono mieć utrudnionego dostępu do pomieszczenia. Zamiast ciężkich i grubych zasłon, wybierz te delikatne lub całkowicie z nich zrezygnuj.


Funkcjonalność równa się duża przestrzeń ? Niekoniecznie tylko w tym przypadku. Nieustawna kuchnia to zmora każdego, kto aranżuje jej wnętrze. By spełniała swoją rolę w pełni, musi pomieścić sporo – sprzęty AGD, blat roboczy, mnóstwo zakamarków do przechowywania. Meble na wymiar pozwolą nam na wykorzystanie wszelkiej, wolnej przestrzeni. Co się z tym wiąże ? Zyskasz o wiele więcej miejsca, tak potrzebnego w pomieszczeniu jakim jest kuchnia. Poziom jej użyteczności znacznie wzrośnie. Funkcjonalne rozstawienie to jedno, ale nie mniej ważną rzeczą będzie ogólny wystrój. Przestrzeń, w której spędzamy mnóstwo czasu powinna sprzyjać naszemu, dobremu samopoczuciu. Indywidulany projekt sprawi, że tak właśnie będzie. Sami dobierzemy odpowiednie fronty, blaty, uchwyty, czy nawet ich kolor. To właśnie kuchnia powinna kojarzyć nam się z ciepłem domu, czy też smacznym jedzeniem. To tam spotykamy się z rodziną przy wspólnym stole i spędzamy czas na rozmowie.


Wybierając meble na wymiar, tworzysz swoją własną historię.www.stolarnia-pl.com


#MebleNaWymiar, #kuchnia, #aranżacja, #wystrój, #stolarnia

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie