Szukaj
  • jarecki1010

Meble łazienkowe na wymiar

Wysoki poziom wilgotności oraz zmienna temperatura to czynniki, które stawiają przed meblami łazienkowymi duże wymagania. Fakt, że łazienki zazwyczaj mają bardzo ograniczony metraż to dodatkowe utrudnienie.


Warto w tej sytuacji rozważyć wybór mebli łazienkowych na wymiar, co pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń dostępną w tym pomieszczeniu.

Meble łazienkowe na wymiar - dobór materiału


Odradza się stosowanie w łazience popularnej płyty wiórowej, gdyż jest bardziej podatna na wilgoć. Do najczęściej wykorzystywanych materiałów należą natomiast płyty meblowe – MDF lakierowany, która poradzi sobie w warunkach o podwyższonym stopniu wilgotności powietrza. W celu zwiększenia trwałości i odporności mebli łazienkowych z płyty meblowej na warunki panujące w łazience, pokrywa się je dodatkowo laminatem lub lakierem.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić meble łazienkowe na wymiar z litego drewna. Jedynym warunkiem jest dobranie odpowiedniego gatunku oraz prawidłowa impregnacja, by móc cieszyć się tym naturalnym materiałem w łazience przez lata.

Warto pamiętać, że zawiasy i szyny szuflad mebli łazienkowych powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości, zapewniających sprawne i płynne działanie. Dobór właściwych materiałów połączony z precyzyjnym, nowoczesnym projektem pozwala z sukcesem tworzyć rozwiązania m.in. o cichym domyku.Zalety mebli łazienkowych na wymiar

Za meblami łazienkowymi na wymiar przemawia wiele zalet. Zlecając wykonanie mebli na wymiar mamy całkowitą kontrolę nad wyglądem


każdego elementu. Gotowe meble nie zapewnią nam takiej funkcjonalności i indywidualnego dopasowania co meble ze stolarni. Meble łazienkowe na wymiar to jednak przede wszystkim rozwiązanie, które zapewni


oryginalność i niepowtarzalność wnętrza, nawet w większych łazienkach. Oryginalne meble łazienkowe na wymiar mogą skutecznie ozdobić to specyficzne pomieszczenie. Oprócz nieregularnych form, ciekawym i niezwykle atrakcyjnym akcentem mogą być nietuzinkowe fronty szafek oraz blaty. Indywidualnie dopasowane rozwiązania dadzą Państwu poczucie zgrabnego połączenia funkcji i formy. Natomiast optymalny dobór materiałów gwarantuje nie tylko ochronę mebla ale dodatkowo ułatwia również samo czyszczenie.


www.stolarnia-pl.com

#LazienkaNaWymiar, #MebleLazienkoweNaWymiar, #stolarnia

9 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie