pexels-cleyder-duque-3637836.jpg

STOLARNIA

Spełniliśmy swoje marzenie o niezależności i zrzuceniu okowów. Teraz chcemy spełniać Twoje pragnienia, pomagając Ci w kompleksowym przeprowadzeniu remontu pod klucz lub spektakularnej metamorfozy wnętrza. Robimy to, projektując i wykonując dla Ciebie perfekcyjne meble kuchenne, zabudowy poddaszy, schody, stoły drewniane i nie tylko. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwalające nam realizować wszystkie niebanalne pomysły naszych klientów – sami też chętnie zainspirujemy Cię naszymi pomysłami na meble łazienkowe czy kuchnie stylowe. Korzystamy przy tym ze sprawdzonych szablonów oraz podzespołów i materiałów, co do których jakości nie mamy żadnych wątpliwości. Są to  płyty oraz blaty takich firm jak EGGER, Kronospan, Swiss Krono, PFLEIDERER oraz akcesoria, w tym okucia meblowe Blum, Peka, Hettich. Chętnie korzystamy też z surowców pochodzenia naturalnego i w ten sposób powstają stoły drewniane czy kuchnie nowoczesne.

Jako tandem doskonale słuchamy, wiernie odwzorowujemy, z empatią doradzamy i towarzyszymy Ci na każdym etapie współpracy. Bez względu na to, czy zamawiasz całą kuchnię na wymiar, czy tylko same fronty kuchenne – gwarantujemy, że efekt, jaki zobaczysz, będzie urzeczywistnioną wizualizacją, która kilka tygodni wcześniej pojawiła się w Twojej głowie. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą Stolarnią w zakresie projektowania, produkowania oraz montowania mebli kuchennych, szaf wnękowych oraz innych elementów wyposażenia wnętrza.

  • Instagram Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona
  • Twitter Ikona społeczna

Stolarnia Meble i Wnętrza Spółka z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu , al. Ludomira Różyckiego 1C , 51-612 Wrocław, Firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Wrocław Fabryczna VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000873671, NIP 8982262302, REGON 387700460, kapitał zakładowy 30 000,00 PLN ,
Numer rachunku bankowego  mBank 57 1140 2004 0000 3302 8075 0364