top of page
Schody Drewniane

Schody drewniane

Wieloletnia trwałość, nienaganna estetyka, naturalny surowiec – to tylko niektóre zalety schodów na wymiar, które tworzymy w naszej Stolarni Meble i Wnętrza we Wrocławiu. Ponadczasowej elegancji nadajemy nowoczesnego charakteru, oferując niepowtarzalne konstrukcje. Odmienimy wnętrze Twojego domu oraz zadbamy o ergonomiczną i przyjazną w użytkowaniu przestrzeń. Niezależnie od tego, czy prowadzisz prace wykończeniowe, czy planujesz generalny remont mieszkania, pomożemy Ci uzyskać efekt, o jakim zawsze marzyłeś.

 

Dlaczego schody z litego drewna to dobry pomysł?

Schody to element wyposażenia wnętrza, który każdego dnia narażony jest na intensywną eksploatację. Dlatego w pierwszej kolejności zadbaliśmy o ich trwałość, wykorzystując starannie wyselekcjonowane gatunki drewna. Wyróżnia je doskonała odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak uderzenia czy otarcia. Zachowują swoje znakomite właściwości oraz estetyczny wygląd przez wiele lat. Podkreślamy piękno i niepowtarzalną strukturę każdego szczebla. Drewno nie przyciąga kurzu, stanowi więc idealny wybór dla alergików. Wykazuje właściwości antystatyczne, a przy tym ma zdolność do absorpcji i oddawania wilgoci z otoczenia. Tworzywo jest niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Nie wymaga skomplikowanej czy specjalistycznej konserwacji. Odpowiednia i regularna pielęgnacja pozwala zachować drewniane schody w doskonałym stanie przez długi czas.

 

Stolarnia Meble i Wnętrza – schody drewniane na wymiar Wrocław

Ogromną zaletą schodów wykonanych z litego drewna jest uniwersalność. Harmonijnie komponują się z niemal każdym stylem wystroju wnętrza. Dopełniają aranżacje minimalistyczne, skandynawskie, nowoczesne, a nawet industrialne czy rustykalne. Lekkie uszkodzenia drewna, takie jak niewielkie przebarwienia czy rysy, można z łatwością usunąć za pomocą łatwo dostępnych preparatów. Wykonujemy schody spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystamy z gotowych szablonów i podzespołów, a jednocześnie uwzględniamy preferencje naszych zleceniodawców.

 

Już dziś zapraszamy do Stolarni Meble i Wnętrza we Wrocławiu.

bottom of page