top of page

NASZE PRODUKCJE

Stolik Kawowy z fotelami

Nasze produkcje
Jesteśmy pracowici i pełni pasji, dlatego w naszym portfolio znajdziesz tak wiele prac realizowanych na zamówienie. Meble na wymiar to źródło niewyczerpalnych inspiracji, które można modyfikować na wiele sposobów, zmieniając kolor, rodzaj frontów, sposób oświetlenia, formę, kształt, wyposażenie, rozmieszczenie, ustawienie… Czujemy, że nasza przygoda w branży projektowania wnętrz dopiero się zaczyna. Mamy jeszcze morze pomysłów, projektów i marzeń do spełnienia – bardzo chętnie podzielimy się nimi z Tobą. 

rtv hamilton.jpg


Przestrzeń wypoczynkowa w Twoim domu jest niesłychanie ważna. Ma uspokajać, pozwalać na łagodne przejście z trybu aktywności do ukojenia i relaksu. Każdy mebel, który znajdzie się na jej wyposażeniu powinien zapewniać harmonijne wykończenie. Dlatego zestawy RTV projektujemy na zamówienie, chcąc jak najlepiej dopasować formę, rozmiar i styl produktu do salonu, w którym są znajdzie.

Zestawy RTV
 

Kuchnia z blatem kamiennym.jpg


Projektujemy niepowtarzalne kuchnie nowoczesne, w których formy są oszczędne, lecz wykonanie staranne i niezwykle solidne. Minimalistyczne konstrukcje zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania, a zarazem łatwą obsługę. Ich wyposażenie jest skrojone na miarę Twoich potrzeb – wszystko to, czego potrzebujesz do gotowania i serwowania dań jest zawsze pod ręką.

Kuchnie nowoczesne
 

Kuchnia Klasyczna
Pokuj%20z%20biurkiem_edited.jpg

Szafy na wymiar i garderoby


Inspiruje nas życie, dlatego nie tworzymy produktów, które tylko świetnie wyglądają. Twój dom to nie muzeum – toczące się w nim codzienne sprawy, realizowane zadania, podejmowanie trudy i wyzwania muszą znaleźć bezpieczną przystań. Zapewnimy Ci ją, dzięki zabudowom na wymiar oraz szafom, które perfekcyjnie wkomponują się w otoczenie, dodając mu blasku każdego dnia. Zapanowanie nad porządkiem nigdy nie było prostsze!


Niczym z dawnego dworu lub eleganckiego pałacu… kuchnie stylowe to nadal żywy i popularny trend wśród polskich inwestorów. Doskonale czujemy ten klimat a utrzymane w nim meble przenosimy do obecnych realiów. Ty zyskujesz przestrzeń, w której czujesz się po królewsku – dostojnie i komfortowo.

Kuchnie stylowe

kronospan
EGGER
Swiss Krono
Pfleiderer
Blum
Peka
Hettich
zobal
bottom of page