top of page
Szukaj
  • jarecki1010

Czas na zmiany? Czas na remont!

Masz wrażenie, że w Twoim domu zrobiło się nudno i bez wyrazu? Raz na jakiś czas wszystko potrzebuje zmiany – oczywiście na lepsze! Odświeżenie swojego otoczenia działa pozytywnie także na ludzką psychikę.

Nawet zmiana koloru ścian w sypialni może przyczynić się do tego, że od dzisiaj będziesz się wysypiać, a Twoja jakość snu będzie o niebo lepsza.


Remont często przyczynia się także do wielu kłótni. Każdy z nas ma inną wizję, lubi inne kolory oraz dodatki. Jednak życie to sztuka kompromisu. Trzeba znaleźć złoty środek na to, by było pięknie i przede wszystkim funkcjonalnie.

W naszej firmie działamy kompleksowo od projektu do przeprowadzenia remontu. Nasz projektant na postawie Waszych potrzeb i gustów zaprojektuje meble do całego mieszkania. Dzięki temu będziecie mieć także zdanie postronnej osoby, która obiektywnie spojrzy na Wasze mieszkanie i wysłucha każdej ze stron, by stworzyć to na czym Wam najbardziej zależy. Początkowe spotkania z projektantem są można powiedzieć trochę podobne jak wizyty u psychologa.

Czy nie uważacie, że takie rozwiązanie może Wam naprawdę pomóc przejść czas remontu bez większych kłótni? :)


Stresującym punktem jest także szukanie fachowców i ekip remontowych. Trzeba wykonać mnóstwo telefonów, poczytać opinie, zapytać tu i tam. Wiemy, jakie to potrafi być męczące, dlatego w Stolarni Meble i Wnętrza potrafimy zrobić wszystko! W naszej ekipie są specjaliści w każdej dziedzinie wykończeniówki. Oprócz podstawowych zajęć jak malowanie, kładzenie paneli i kafelków zajmujemy się także hydrauliką i elektryką. Podłączymy również Twój sprzęt AGD i RTV!

Nasz zespół tworzą „złote rączki” z prawdziwego zdarzenia!


Zapewniamy, że z nami to będzie najprzyjemniejszy remont jaki miałeś dotychczas!

Zapraszamy do kontaktu!


13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page