top of page
Szukaj
  • wycena7

Przytulny salon

Chcesz, aby Twój salon był kameralnym miejscem do odpoczynku i spędzania czasu z najbliższymi? Pragniesz zagospodarować go tak, by pełen był delikatnych dodatków, subtelnych kolorów, aby wypełniała go domowa atmosfera?

W takim salonie kluczową rolę odegra odpowiedni dobór palety barw, materiałów oraz mebli.

Przede wszystkim przytulny salon musi być jasny. Odpowiednie natężenie i barwa oświetlenia sprawia, że pomieszczenie stanie się ciepłe i miłe. Za pomocą światła możemy także korygować niedoskonałości wnętrz i zmieniać ich proporcje. Najlepszy efekt nadadzą odpowiednio dobrane lampy, miedzy innymi: lampy wiszące, stołowe, podłogowe czy kinkiety ścienne. Ważne, aby dawały one miękkie i ciepłe światło, bo właśnie takie daje wrażenie kameralnego, zacisznego wnętrza. Podobny efekt uzyskamy dzięki lampionom, latarenkom, czy cotton ballsom.

Prawdziwie przytulny klimat uzyskamy także dzięki odpowiednim meblom. Jakie meble wybrać do salonu? Najlepiej te w odcieniu naturalnego drewna. Kojarzy się ono z ciepłem i naturą, a każdemu pomieszczeniu dodaje uroku. Meble w takim stylu pięknie będą prezentować się w towarzystwie jasnych, białych, kremowych, szarych ścian.

Urządzając przytulny salon warto zainspirować się stylem skandynawskim. Takie pomieszczenie będzie wyglądało świeżo i nowocześnie, a jednocześnie, często używane w tym stylu drewniane i rattanowe akcenty wprowadzą odpowiedni nastrój. Do dekoracji można także wykorzystać elementy wiklinowe i naturalne tkaniny, takie jak wełna i len. Kameralny salon może być też urządzony w całkiem nowoczesnym stylu, aby to zrobić warto do minimalistycznego wnętrza dodać miękkie tkaniny ( zasłony, koce, poduszki), które pięknie ocieplą wnętrze. Świetnie sprawdzą się także wszelkie białe dodatki. Przytulne wnętrza pozwalają na odrobinę szaleństwa i łączenie rozmaitych trendów, na przykład tuż obok nowoczesnej kanapy postawić stolik kawowy w stylu vintage.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page