top of page
Szukaj
  • wycena7

Sekrety stylu Japandi

Wnętrza to szczególne miejsce, gdzie często widać inspiracje Krajem Kwitnącej Wiśni oraz Skandynawią i jej ponadczasową prostotą oraz szacunkiem do natury. Połączniem tych dwóch światów jest styl Japandi, czyli synteza skandynawskiej funkcjonalności z japońskim minimalizmem. Styl ten charakteryzuje się ostrożnością w doborze dodatków, inspiracją naturą, jasnymi barwami, a także uzupełnieniem wnętrz w organiczne formy, kolory ziemi oraz naturalne materiały.

Styl Japandi jest idealnym wyborem dla osób pragnących, aby ich wnętrza były miejscem przytulnym, sprzyjającym wyciszeniu i relaksowi. Ukryta jest też tutaj filozofia minimalizmu i życia w zgodzie z naturą. Wskazane jest używanie trwałych materiałów wysokiej jakości, które będą upiększać nasze wnętrza przez wiele lat.

Jeśli chodzi o kolory, wnętrza urządzone w stylu Japandi bazują na przemyślanej palecie jasnych kolorów. Dominują tutaj biele, beże, szarości oraz inne pastelowe kolory.

Niezwykle istotny jest także dobór dodatków. Aby w pełni wpisywały się one w styl Japandi powinny być wykonane naturalnych materiałów, w szczególności z jasnego lub ciemnego drewna.

Cały nastrój tkwi w detalach, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi i dobrać odpowiednie kolory dodatków, takich jak: obicie sofy, koce, poduszki, czy dywany. To właśnie one pomogą wykreować aurę przytulności i spokoju.

We wnętrzu inspirowanym Japandi ważną rolę będą odgrywały niedoskonałe, ale wyjątkowe przedmioty, na przykład: dmuchane szkło, ceramika, oryginalne meble. Pamiętajmy także o roślinach, które subtelnie ożywią wnętrze.

Styl Japandi urzeknie wszystkich, którzy spragnieni są spokoju i oddechu, a wnętrza mają być dla nich ich własną oazą. Estetyka ta jest bardzo uniwersalna i sprawdzi się w różnego rodzaju domach i mieszkaniach.


Zapraszamy : www.stolarnia-pl.com


#Japandi #wnętrze #stylJpandi #stolarniamebleiwnętrza #remontypodklucz

#stylpięknydom #nowoczesność #spokój #harmonia


25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page